€ 1650 euro brutto/mc + dodatki

Oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 9, 2017 07:38

Oferta pracy w Niemczech skierowana dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Od zaraz ogłoszenie z Dortmundu dla Polaków na magazynie z obuwiem i akcesoriami sportowymi.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Zarobki miesięczne: 1650 euro brutto

Uwaga! Jest to oferta skierowana dla par.

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie sklepu internetowego, zajmującego się sprzedażą obuwia oraz akcesoriów sportowych
  • osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień oraz przygotowanie towarów do wysyłki – pakowanie wraz z paragonem i adresowanie paczek
  • do zadań należeć będzie rozładunek dostaw oraz rozlokowywanie towaru na magazynie zgodnie z wytycznymi
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • otwartość, komunikatywność
  • zdyscyplinowanie
  • dobre organizowanie
  • zdolność do logicznego myślenia
  • umiejętność obsługi komputera
  • bezkonfliktowość
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę w systemie na 2 zmiany – również w soboty
  • stałą stawkę podstawową w wysokości 1650 euro brutto miesięcznie plus atrakcyjne dodatki
  • zamieszkanie zapewnione w wynajętym mieszkaniu 2-pokojowym, opłata za pokój 2-os to 350 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na magazynie z obuwiem, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 658587312d5267dd

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witam Serdecznie! Jestesmy zainteresowani oferta prosze o kontakt barbi262@onet.eu
    Serdecznie Pozdrwaiam!

  2. Kasia i Kamil na styczeń 12, 2017 @ 02:19

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani 512545698Pozdrawiam

  3. Proszę o kontakt 500287146