€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech dla par i grup bez języka na magazynie odzieżowym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 3, 2015 22:07

Kierownik magazynu szuka od zaraz par i grup do pracy przy komisjonowaniu i pakowaniu butów. Zatrudnienie na magazynie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zajmowanie się zbieraniem zamówień oraz wyszukiwaniem towarów na półkach magazynowych i ich pakowaniem w celu wysyłania zamówień do klientów. Praca z odzieżą i obuwiem.

Wymagania:
– szybkie, ale zarazem dokładne wykonywanie zadań
– rzetelność, punktualność, zdyscyplinowanie
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– przyjazd samochodem jest konieczny
– dobre zdrowie
– kandydaci bez nałogów
– umiejętność pracowania w grupie

Oferujemy:
– zatrudnienie dla par i grup
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– oferujemy pracę na czas niekreślony
– dobre stawki godzinowe
– zdobycie ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: Agnes.konkolewska@primajob.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjoner-odziezy-na-magazynie-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 338551efe1de6276

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla par i grup bez języka na magazynie odzieżowym”

  1. Witam jestem zainteresowany panstwa oferyą pracowalem juz na takich magazynach w niemczech prosze o kontakt 889657979 Pozdrawiam

  2. Jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy i prosimy o kontakt telefoniczny 725-133-036 Z gory dziekujemy

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy moi 2 koledzy także byli by zainteresowani Prosze o kontakt 724064981 wiek 20lat

  4. Sylwia i Łukasz na maj 7, 2015 @ 10:54

    Jesteśmy zainteresowani państwa oferta pracy i prosimy o kontakt telefoniczny 729296546,