€ 9,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka Stuttgart pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 5, 2016 14:29

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu i przepakowaniu perfum. Oferta pochodzi ze Stuttgartu i jest skierowana dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna – monotonna i powtarzalna
  • rozpakowywanie perfum oraz innych kosmetyków oraz ponowne pakowanie z montażem zabezpieczeń antykradzieżowych
  • wszystko wykonywane jest w szybkim tempie
  • obowiązuje konieczność wypracowywania norm godzinowych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • preferujemy zgłoszenia od par
  • dobra kondycja
  • możliwość wykonywania prac powtarzalnych

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu wraz ze wspólną kuchnią i łazienką w cenie 200 euro – pokój dla par dwuosobowy lub w cenie 150 euro miesięcznie za jednoosobowy
  • przerwa 30 minutowa odpłatna na obiad
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy przy pakowaniu perfum

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 260572b297ad87de