€ 1,250.00

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych w Stuttgarcie – wysokie zarobki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: lipiec 25, 2015 16:54

Poszukiwane doświadczone opiekunki do pracy w Niemczech na terenie Stuttgartu. Zatrudnienie przy opiece nad Panią w wieku 85 lat cierpiącą na demencję, bez problemów z samodzielnym poruszaniem.

Seniorka z demencją – sprawdzona oferta

Miejsce pracy:Stuttgart

85 -letnia seniorka ma zdiagnozowaną demencję, która objawia się dużym rozkojarzeniem, zmiennością nastrojów, zapominaniem słów, imion, miejsc. Cierpi też na inkontynencję, nosi pieluchomajtki. Pani porusza się samodzielnie, ale wymaga asekuracji. Jest przyjaźnie nastawiona do współpracujących z nią Opiekunek.

Zadania Opiekunki: wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, a zatem gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna, pomoc w codziennych czynnościach, dbałość o jej dobre samopoczucie.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• mile widziane prawo jazdy,
• dobry stan zdrowia,
• życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Naszym Opiekunkom zapewniamy

– składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)

– tylko i wyłącznie legalne warunki pracy (na podstawie druku A1)

– ubezpieczenie EKUZ.

Kontakt: e.smarzyk@interkadra.pl
tel.12 290 44 39

ID ogłoszenia: 37255b1fdb59bdcd