€ 260 miesięcznie + mieszkanie i wyżywienie

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki do dzieci – au pair Kolonia 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 15, 2016 15:25

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech jako au-pair/opiekunka do dzieci. Oferta pochodzi z Kolonii i jest skierowana do osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca
Miasto: Kolonia
Zarobki: 260 euro miesięcznie kieszonkowego
Start: od stycznia 2014
Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Obowiązki:

  • praca do 30 godzin w tygodniu polegająca na opiece nad 6 letnim dzieckiem
  • prace porządkowe i pomoc pani domu

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym
  • wiek od 18 – 29
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na rok od stycznia 2017
  • doświadczenie i predyspozycje do pracy z dziećmi
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • konieczność bycia niezamężną, bezdzietną oraz niepalącą

Zapewniamy:

  • darmowy udział w kursie językowym o wartości 600 euro za rok
  • pracę na okres roku od stycznia 2017
  • darmowy bilet na komunikację
  • zamieszkanie – zapewniony oddzielny pokój
  • pełne wyżywienie
  • 4 tygodnie płatnego urlopu
  • darmowy przejazdu z Polski do Niemiec

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 40357da9306f16f8