€ 1,600.00

Oferta pracy w Niemczech dla Mechanika samochodowego, Gersthofen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gersthofen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Opublikowany: maj 25, 2018 04:19

Zakład mechaniki pojazdowej z Gersthofen poszukuje od zaraz doświadczonego mechanika samochodowego do pracy w Niemczech przy naprawie i serwisowaniu aut.

Mechanik Samochodowy
Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?
Chcesz rozwinąć swoje umiejetności ?
Szukasz pracy na stale?

Firma European Experts to Państwu oferuje.
Poszukujemy mechanikow samochodowych
Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.
polska@european-experts.pl

Zadania :
• Praca w warsztacie samochodowym
• Wymiana opon
• Montaz podwozi oraz elementow do przyczep samochodowych

Wymagania:
• Wyksztalcenie i doswiadczenie w zawodzie
• Komunikatywna znajomość j.niemieckiego
• Prawo jazdy oraz własny samochód są mile widziane

Oferujemy :
• Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki
• Możliwość nadgodzin
• Niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne
• Dieta oraz dodatki
• Długoterminowy okres współpracy
• Bezplatne zakwaterowanie
• Mozliwosc uzgodnienia daty zjazdow do Polski
• Pomoc w zakresie dofinansowania dla dzieci tzw. “Kindergeld”
• Bezposredni kontakt oraz wsparcie ze strony polskojezycznego opiekuna.

Wyslij nam swoje CV polska@european-experts.pl

ID ogłoszenia: 2205b06876ecedde

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez EuropeanExperts

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez EuropeanExperts »