€ 9 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech dla malarza-tapeciarza w budownictwie od zaraz Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 26, 2015 3:25 pm

Firma budowlana z Fuldy szuka od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie na budowie dla malarza-tapeciarza. Oferta z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Fulda
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: PG/311

Zadania:
Zadania jakie będzie wykonywać pracownik to malowanie i tapetowanie ścian oraz sufitów. Należy również pamiętać o wszystkich pracach przygotowawczych i wykończeniowych.

Wymagania:
- umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na dobrym poziomie
- doświadczenie przy malowaniu i tapetowaniu jest obowiązkowe
- wykształcenie budowlane będzie atutem
- precyzyjne wykonywanie zadań
- umiejętność słuchania poleceń
- dobre zorganizowanie
- punktualne stawianie się w pracy
- wykonywanie zadań na czas
- cierpliwość, zaangażowanie, zaradność

Oferujemy:
- ciągłość zleceń
- podpisanie umowy z pracodawcą niemieckim
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- wypłata zawsze w terminie
- darmowe miejsce do zamieszkania
- na miejscu wsparcie polskiego koordynatora
- oferujemy możliwość uzyskania urlopu
- ubezpieczenie
- możliwość uzgodnienia z pracodawcą zjazdów do Polski
- brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
- pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: praca@silverhand.eu z tematem: PG/311

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-w-fulda-malarz-tapeciarz-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 37755b4f5ab1e8c4