€ 13,10 brutto/h + dieta + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech dla malarza na budowie Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 19, 2016 03:18

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla malarza budowlanego. Oferta pochodzi z firmy budowlanej której siedziba mieści się w Stuttgarcie. Zakwaterowanie darmowe zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Malarz budowlany

Nr referencyjny: PPS-ML/0816/P4U

Lokalizacja: Stuttgart

Wynagrodzenie: 13,10 euro brutto na godzinę, dodatkowo dieta za każdy dzień roboczy wynosząca 40 euro netto

Zakres zadań:

  • prace wykonywane będą na zewnątrz i wewnątrz
  • osoba zatrudniona maluje, tapetuje, szpachluje
  • obowiązkiem będzie montaż ociepleń, piaskowanie a także lakierowanie natryskowe

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie o profilu lakiernika lub malarza
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • bezpłatne zamieszkanie
  • odprowadzanie składek, ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • germany@brascorecruitment.pl z dopiskiem: PPS-ML/0816/P4U

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-13-10-eur-br-40-eur-net-dieta-dzienna-id401580.html

ID ogłoszenia: 6057b62ff71ec29