€ 12,50 euro za godz. brutto

Oferta pracy w Niemczech dla malarza budowlanego Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 28, 2015 02:54

Firma budowlana ze Stuttgartu poszukuje malarzy do pracy w Niemczech przy wykończeniach. Ogłoszenie dla Polaków w budownictwie przy remontach z posiadanym doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 12,50 euro za godz. brutto
Start: od marca

Zadania:
Są to prace budowlane przy malowaniu ścian i sufitów oraz tapetowaniu. Pracownik samodzielnie przygotowuje sobie podłoże do pracy.

Wymagania:
– zdolności manualne
– brak leku wysokości (malowanie na drabinie)
– od kandydatów wymagamy posiadania wykształcenia kierunkowego
– doświadczenie w budownictwie przy malowaniu jest niezbędne
– przyjazd swoim samochodem
– prawo jazdy kat.B
– posiadanie zmysłu estetycznego
– umiejętność łączenia barw
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– praca bez pośredników, umowa zostaje podpisana bezpośrednio z pracodawcą
– dieta pracownicza w wysokości 6 euro za godz. netto
– dobre wynagrodzenie
– miejsce zamieszkania, za które należy uiścić opłatę od 18 do 25 euro za dzień
– ubezpieczenie (pełny pakiet)
– możliwość wypracowania dodatkowych godzin
– w razie potrzeby możliwość kontaktu z polskim opiekunem

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV na maila: office@factory600.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-dla-malarza-przy-wykonczeniach-stuttgart/

ID ogłoszenia: 37154f11f430928d