€ 1200-1300 euro netto

Oferta pracy w Niemczech dla kucharza lub kucharki w Cottbus od 1.01.2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 5, 2017 05:43

Aktualna propozycja pracy w Niemczech w gastronomii na stanowisku kucharza lub kucharki w restauracji z Cottbus. Zatrudnienie od stycznia 2018 dla osób doświadczeniem i znajomością języka.

Znajomość języka niemieckiego: komunikatywna/dobra

Nr oferty 01/49/PF/2017

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego klienta osób na stanowisko: KUCHARZ

Opis / Obowiązki:
Miasto: Cottbus, Niemcy.
Praca jest aktualna od stycznia 2018.
Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji.
Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie.
Godziny pracy są na 3 zmiany: 7 do 16, 11 do 21 i 16 do 24.

Główne zadania:
Przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej według przepisu.
Zimny i cieply Bufet, a la Carte.
Estetyczne serwowanie dań według zamówienia.
Dbanie o czystość miejsca pracy.
Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
Wysoka motywacja do pracy.
Wykształcenie kucharz potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym.
Znajomość kuchni niemieckiej jest zalecana.
Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP.
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Akceptacja pracy rownież podczas weekendu i wieczorami. Często praca pod presją czasu.
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:
Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 euro (w pierwszym roku pracy).
Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (po pierwszym roku pracy).
+ Napiwki 150 do 200 euro netto.
Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 300 euro miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy
m.gorecka@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/49/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem 666 341 518.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 3135a2532a224e9f