€ 8,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 31, 2014 11:49

Firma sprzątająca zatrudni kobiety bez doświadczenia do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Monachium przy sprzątaniu rożnych pomieszczeń w tym mieszkalnych, biur czy gabinetów lekarskich.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na dokładnym sprzątaniu pomieszczeń. Zatrudniona będzie wykonywać takie czynności jak: ścieranie kurzy, mycie podłóg i okien, wyrzucanie śmieci, itp. Zatrudnienie dla kobiet.

Wymagania:
– dla osób do max. 45 roku życia
– posiadanie doświadczenia będzie mile widziane
– odpowiedzialność, dyskrecja, punktualność
– szybkie wykonywanie zadań
– umiejętność sprzątania
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie atutem
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– kandydaci są zobowiązani do samodzielnego znalezienia zakwaterowania

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– dodatki
– przyjazną atmosferę
– możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 08920184439

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-dla-kobiet-sprzataczka-monachium/

ID ogłoszenia: 44354a3cb6da4c4a