€ 8,50 euro za godz. brutto

Oferta pracy w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu domów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 10, 2015 01:42

Firma sprzątająca poszukuje kobiet bez doświadczenia do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Monachium przy sprzątaniu domów, biur czy gabinetów lekarskich. Od kandydatek oczekujemy znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy dokładne sprzątanie pomieszczeń, które zostaną zlecone przez pracodawcę. Zatrudniona samodzielnie dojeżdża do klienta.

Wymagania:
– kobiety do 45 roku życia
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie mile widziane
– dokładne sprzątanie
– staranność, obowiązkowość, punktualność
– podstawy języka niemieckiego
– miła prezencja
– niekaralność poświadczona odpowiednim dokumentem
– samodzielne znalezienie zakwaterowania

Oferujemy:
– podpisanie umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– stałe zlecenia
– dobre wynagrodzenie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– wdrożenie w system działania firmy
– bonusy pieniężne

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 08920184439

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-dla-kobiet-sprzataczka-monachium/

ID ogłoszenia: 94754b06f038dc72