€ od 10 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla grup pakowanie bakalii bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 14, 2016 03:15

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz dla Polaków przy pakowaniu bakalii. Zatrudnienie dla grup bez znajomości języka i doświadczenia w Dreźnie.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Miasto: Drezno, Niemcy

Stawka godzinowa: przez pierwsze 3 miesiące 10 euro brutto, później podwyżka do 11,50 euro brutto

Liczba wakatów: 3 (może być grupa)

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie w firmie zajmującej się pakowaniem orzeszków, suszonych i kandyzowanych owoców pod własną marką produktową
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za nadzorowanie automatycznego procesu pakowania, wyrywkowe kontrolowanie poprawności wagi opakowań oraz pakowanie gotowych wyrobów do kartonów i układanie ich na palety
  • ponadto do zadań należeć będzie produkcja mieszanek orzechowych oraz orzechów w czekoladzie i innych polewach smakowych

Oczekiwania:

  • skrupulatność, duża dokładność
  • zwracanie uwagi na detale
  • mile widziane osoby z językiem i doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej
  • przestrzeganie zasad BHP
  • szybkość we wdrażaniu się
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • system zmianowy
  • prawo do urlopu
  • możliwość korzystania z dofinansowanych posiłków na stołówce pracowniczej
  • nowoczesny zakład pracy
  • przyjazną atmosferę
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca przy pakowaniu bakalii

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 3435782df514844d

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla grup pakowanie bakalii bez języka Drezno”

  1. Witam.Razem z mężem jesteśmy zainteresowani pracą. Niejest nam straszne tempo i precyzja w wykonaniu powieżonego zadania.Będziemy wdzięczni za telefon. 729312601

  2. Jestem zainteresowany pracą i nie boję się pracy. Mój numer telefonu 665323766

  3. Witam jestem zainteresowana pracą jest nas trzy osoby tel 725694670 prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.