€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dostawca jedzenia-kierowcy kat.B Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 9, 2014 00:04

Restauracja z Düsseldorf poszukuje pracownika z podstawową znajomością języka na stanowisko dostawcy – kierowcy kat.B. Niemcy praca dla Polaków przy rozwożeniu jedzenia.

Stanowisko: Dostawca

Lokalizacja: Düsseldorf

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Stanowisko dotyczy pracy w restauracji i rozwożenia zamówionego jedzenia do klientów.
  • Pracownik będzie miał za zadanie samodzielnie dowozić jedzenie, pobierać opłatę i wydawać resztę.
  • Czasem do zadań należeć będzie drobna pomoc w restauracji i na kuchni.

Oczekiwania:

  • możliwość zabrania i użytkowania własnego samochodu
  • praktyczna umiejętność prowadzenia
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • punktualność
  • umiejętność obsługi klienta

Oferujemy:

  • 3 dniowe szkolenie z obsługi klientów oraz porozumiewania się w języku niemieckim
  • telefon służbowy
  • częściowe pokrycie kosztów użytkowania samochodu do pracy
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • nie zapewniamy zamieszkania – pracownik kwaterę musi znaleźć sobie sam

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: dkk/01/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 835485c3f7eb547

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dostawca jedzenia-kierowcy kat.B Düsseldorf”

  1. Witam, jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy posiadam doświadczenie, znam język angielski w stopniu komunikatywnym oraz podstawy niemieckiego.Proszę o kontakt, mój nr. Tel.-880-105-494 Pozdrawiam