€ 11 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech Cottbus bez języka dla par na magazynie odzieżowo obuwniczym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 5, 2016 17:13

Aktualnie zatrudnimy chętnych bez znajomości języka do pracy w Niemczech na magazynie odzieżowo-obuwniczym. Zatrudnienie dla par przy zbieraniu zamówień i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Stawka godzinowa: 11 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni odzieżowo – obuwniczej
  • firma zajmuje się głównie sprzedażą wysyłkową
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przyjmowanie dostaw i ich rozładunek
  • obowiązki to również zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego – interfejs można obsługiwać w języku polskim, angielskim, niemieckim lub hiszpańskim
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również przygotowywaniem przesyłek do wysyłki

Oczekiwania:

  • zdolność do samodzielnego, logicznego myślenia
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • kreatywność
  • otwartość
  • zdolność do pracy w zespole
  • punktualność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pracę dla par
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony z możliwością podjęcia stałej pracy
  • mieszkanie zorganizowane w cenie 220 euro miesięcznie
  • opieka polskojęzycznego konsultanta
  • wdrożenie w obowiązki
  • liczne szkolenia pracownicze
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • tanie dania na stołówce pracowniczej

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie z odzieżą i obuwiem, Cottbus” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 24257cd52ba50728

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech Cottbus bez języka dla par na magazynie odzieżowo obuwniczym”

  1. Dzien dobry. Jestem zainteresowany tą pracą. Mój numer kontaktowy +48 665323766

  2. Witam jesteśmy zainteresowani jako para państwa ofertą. Mamy swój transport żeby dojechać do Niemiec. tel: 577924212

  3. Witam.
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy.Mamy własny transport.
    Tel:+48 577193116

  4. Proszę o kontakt tel. 570623206. Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani ww. współpracą.