€ 1720 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja zabawek od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 28, 2016 12:51 am

Producent zabawek z tworzyw sztucznych z Kolonii zatrudni pracowników na produkcji przy montażu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Lokalizacja: Kolonia, Niemcy
Pensja: 1720 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wspieranie prac na produkcji zabawek wykonywanych z tworzyw sztucznych
  • zadania polegać będą na montażu elementów ręcznie oraz maszynowo
  • osoba zatrudniona przeprowadza kontrolę jakości oraz pakuje gotowe produkty

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • zręczność
  • możliwość pracy na zmiany
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu minimalnym i doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie pracownicze
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie
  • pomoc w zmianie miejsca zamieszkania
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-zabawek11/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 6665812627fcb9ed

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja zabawek od zaraz Kolonia”

  1. basia.olejniczak na Październik 30, 2016 @ 7:41 pm

    jestem zainteresowana a jak nie ja to mąz rowniez moj numer +31683060823 i meza sebastian olejniczak +48693004389