€ 8,50 euro brutto/h + nocleg

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie owoców Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 25, 2016 4:03 am

Fabryka z Kolonii oferuje zatrudnienie dla pakowaczy. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu, pakowaniu owoców a także warzyw przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna oraz powtarzalna
  • pracownik stoi przy taśmie produkcyjnej i zajmuje się sortowaniem oraz pakowaniem owoców lub warzyw
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie – wymagana wprawa

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • posiadanie ubezpieczenia ZUS lub KRUS bądź zarejestrowanie w urzędzie pracy jako bezrobotny
  • praktyka zawodowa
  • zręczność
  • przykładanie się do zadań
  • brak nałogów
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • młody i ambitny zespół

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-owocow-ogloszenie-pracy-w-niemczech-kolonia/

ID ogłoszenia: 733571c084006d12