€ od 10 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 19, 2016 04:39

Producent bakalii z okolic Drezna zatrudni 3 osoby bez znajomości języka do pakowania, obsługi maszyn i kontroli jakości. Niemcy praca dla Polaków również bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Wakaty: 3
Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy
Wynagrodzenie: przez pierwsze 3 miesiące stawka godzinowa wynosi 10 euro brutto na godzinę a później wzrośnie do 11,50 euro brutto

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w dużej firmie posiadającej nowoczesną halę produkcyjną, zajmującej się pakowaniem orzeszków oraz owoców kandyzowanych i suszonych
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie kontrola jakości pakowania mechanicznego, ustawianie maszyn produkcyjnych a także zdejmowanie z taśmy gotowych wyrobów i pakowanie w kartonach a następnie paletowanie
  • inne zadania np. prace produkcyjne

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przykładanie się do zadań
  • atutem będzie znajomość języka oraz doświadczenie w pracy przy pakowaniu lub na produkcji żywności
  • ostrożność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • pracę zmianową
  • 28 dni płatnego urlopu rocznie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • legalną umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • możliwość kupienia obiadów w niskich cenach na stołówce pracowniczej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pakowanie bakalii od zaraz, Drezno

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 9257df48725e53a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii Drezno”

  1. Dzien dobry
    mieszkam w Dreznie umiem perfekt jezyk niemiecki
    szukam pracy
    bardzo zaintersowala mnie ta oferta
    bede sie cieszyc na odpowiedz

    pozdrawiam serdecznie