€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka montaż AGD na produkcji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 5, 2015 01:31

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji małego AGD przy montażu na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Bremen dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Pracownik będzie przydzielony do powtarzalnej pracy przy montażu małego AGD na produkcji.
  • W fabryce produkuje się suszarki, miksery, blendery oraz czajniki.
  • Zadaniem będzie ręczne składanie elementów i po skończeniu przekazywanie części do dalszych procesów produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej przy montażu – warunek niezbędny
  • zręczność, wysokie zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność wykonywania powtarzalnej pracy przez 8 godzin 5 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • szkolenie wprowadzające
  • bezpłatną pomoc w procesie rekrutacji
  • zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery
  • wsparcie przy dopełnieniu wszelkich kwestii urzędowych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Montaż AGD na produkcji, Bremen.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 5055547fddff352e

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka montaż AGD na produkcji”

  1. jestem zainteresowany oferta prosze okontakt 539265155

  2. jesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929

  3. jestem zainteresowany ofertom proszę okontakt 729421365

  4. i10041978 na maj 13, 2015 @ 14:52

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Tel.kontaktowy 792-934-625 Gotowość wyjazdu od zaraz.Iza