€ od 8,90 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka Stuttgart na magazynie sklepu internetowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: przynajmniej 3 miesiące
  • Opublikowany: luty 4, 2016 02:23

Dam pracę w Niemczech na magazynie sklepu internetowego przy obsłudze zamówień. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zarobki: na początek 8,90 euro brutto na godzinę, pracownicy na stałej umowie o pracę otrzymają stawkę godzinową w wysokości ok. 9,50-10,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługiwaniem zamówień, składanych przez klientów drogą elektroniczną. Praca polega na wyszukaniu wszelkich elementów zamówienia oraz pełne przygotowanie do wysłania – zapakowanie oraz odpowiednie oklejenie.
  • Pracownik obsługuje system informatyczny w którym oznacza status zamówienia, interfejs możliwy do obsługi w następujących językach: angielski, niemiecki, hiszpański oraz francuski.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • motywacja, odpowiedzialność, zorganizowanie, pracowitość
  • możliwość pracy zmianowej
  • chęć wyjazdu do Niemiec na stałe

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na okres próbny trwający 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe
  • przez pierwsze 3 miesiące zapewniamy odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość e-mail z załączeniem CV prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Pracownik magazynu, Stuttgart 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart-na-magazynie-sklepu-internetowego/

ID ogłoszenia: 71356b21f24b28eb

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka Stuttgart na magazynie sklepu internetowego”

  1. matek997 na luty 5, 2016 @ 13:21

    Witam jestem zainteresowany szybkim wyjazdem do pracy pracowałem kiedyś na podobnym stanowisku w netto w Niemczech proszę o kontakt 723804343