€ 10 euro/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy rozbiórkach w budownictwie od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 7, 2017 05:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy rozbiórkach budynków na terenie Berlina. Zatrudnienie w budownictwie dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę plus dieta za każdy przepracowany dzień w wysokości 25 euro

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będą należeć prace pomocnicze przy rozbiórkach, np. demontaż drzwi, armatury, okien, wynoszenie gruzu itp.
  • konieczne przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy a także nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wytrzymałość
  • bardzo dobra kondycja i zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • uniform roboczy
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie od zaraz na niemieckiej umowie o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych
  • gwarantowana duża liczba godzin pracy
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: przeprowadzki/11/17
Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8285a00b9d1cc091