€ 1850/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 27, 2018 05:06

Od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie na stanowisku pakowacza w Dreźnie na okres około 3 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na 3 miesiące

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie manualne pakowanie i przepakowywanie perfum
  • jest to praca samodzielna rozpoczynająca się od przygotowania stanowiska pracy, zebrania odpowiednich produktów
  • pracownik robi wszystko sam – składa opakowania, foliuje, montuje zabezpieczenie antykradzieżowe oraz wkłada do opakowań zbiorczych

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność na okres 3 miesięcy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesiące
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • przeszkolenie pracownicze i wsparcie we wdrożeniu się w zadania
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracodawca organizuje zamieszkanie w wyposażonym mieszkaniu – koszt od osoby to 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zainteresowanych, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Drezno 2018”

W wiadomości prosimy dołączyć aktualne CV oraz LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 4425b5a33015cdc7