€ 1680/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie perfum od zaraz Dortmund 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 30, 2018 06:11

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Propozycja zatrudnienia w Dortmundzie od zaraz do maja 2018 dla pakowaczy.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Pensja miesięczna: 1680 euro brutto miesięcznie

Umowa: tymczasowa do końca maja 2018

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w zakładzie słynącym z produkcji prestiżowych kosmetyków
  • zatrudnienie na dziale perfum przy pakowaniu gotowych produktów a także kontroli ich jakości

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • uczciwe podejście do pracy i lojalność wobec pracodawcy
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • niemiecką umowę na czas określony – od zaraz do maja 2018

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowanie perfum 02/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4655a6f752b35548