€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bremen produkcja płatków śniadaniowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2015 21:40

Producent płatków śniadaniowych z Bremen zatrudni od zaraz pracowników do obsługi maszyn i pakowania. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis zadań:

  • Stanowisko będzie wymagało obsługi maszyn produkcyjnych związanych z mieszaniem składników.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pomoc w przygotowywaniu płatków i pakowanie.
  • Obowiązkiem będzie również kontrola jakości produktów.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • szybkość w uczeniu się
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, zaangażowanie
  • lojalność
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zapewniamy:

  • uczciwe zatrudnienie na terenie Niemiec
  • stawki godzinowe zgodne z niemieckimi standardami
  • wprowadzenie w obowiązki
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania odpłatnie
  • przyjazne środowisko pracy
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca na produkcji płatków śniadaniowych, Bremen” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4555605a936a429c

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bremen produkcja płatków śniadaniowych”

  1. Szanowni Państwo!!!

    Jestem zainteresowana Waszą ofertą pracy. Spełniam wszystkie Państwa wymagania.
    Zainteresowana jestem jednocześnie informacją odnośnie płacy brutto /h? Jestem osobą szybko uczącą się, więc sądzę, że w krótkim czasie opanuję potrzebny mi język zawodowy niemiecki.. oraz zakres czynności, które zawsze wykonuje profesjonalnie.. Proszę o wiadomość.
    tel.603-064-527

    Z poważaniem;
    Hanna Anna Świder

    W załączeniu ;CV do Niemiec-Hanna Anna Świder
    -CV

  2. Szanowni Państwo!!!
    Jestem zainteresowana Waszą ofertą pracy w Niemczech .Spełniam wszystkie kryteria postawione przez Państwa. Jestem osobą energiczną, uczciwą, odpowiedzialną, szybko uczącą się nowych zadań z zakresu języka niemieckiego -zawodowego oraz zadań na stanowisku pracy. Posiadam doświadczenie zawodowe w różnych zakresach.
    Proszę podać mi informacje z zakresu płac z tytułu wykonywania pracy…oraz innych warunków pracy, spraw socjalnych!!!.Będę zobowiązana jeśli Państwo podczas rekrutacji zatwierdzicie moją kandydaturę jako przyszłego pracownika.
    Hanna Anna Świder / tel.603-064-527/
    W załączeniu;
    CV CV do Niemiec-Hanna Anna Świder

  3. Witam,Jestesmy wraz z parterem zaiteresowani oferta pracy w Niemczech,posiadamy wasny samochodem,posiadamy doswiadczenie zawodowe.Prosze podac mi iformacje z zakresu pac wykonywanej pracy i oraz innych warunkow pracy.Prosze o odpowiedz na maila edyta.kapusta@poczta.onet.pl–tel 668 588 283,,tel 660 404 554

  4. Dzień dobry jestem Patryk mam 22 lata i byłbym zainteresowany oferta jestem na Miejscu w Bremen i jestem gotowy podjąć prace od zaraz.Poproszę o kontakt +4915217752020.