€ 1850/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja napojów od zaraz Drezno 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: kwiecień 4, 2018 03:36

Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji napojów izotonicznych. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka w fabryce z Drezna na pół roku.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie półproduktów
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych po przejściu niezbędnego szkolenia
  • kontrola jakości produktu na końcowym etapie
  • zadania związane z utrzymaniem czystości urządzeń produkcyjnych
  • niektóre osoby mogą zostać oddelgowaniane do pakowania

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz na minimum pół roku
  • pracowitość
  • skrupulatność, dokładność
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • zdolność do pracy samodzielnie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie, koszt miesięczny to 250 euro miesięcznie w samodzielnych pokojach z łazienką i dostępem do internetu (wspólna kuchnia)
  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze i możliwość podnoszenia umiejętności

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja napojów izotonicznych – 04.2018, Bremen

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 4545ac3f2d1a1804

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja napojów od zaraz Drezno 2018”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą jefnakze Mogl bym podjąć pracę od 15 Maja Jestem sumienny i pracowity moj numer telefonu 697298554