€ 2050-2350/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji dań od zaraz Kolonia 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2018 05:18

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji mrożonych dań gotowych. Zatrudnienie 2018 w Kolonii do podjęcia dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 2050 do 2350 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca w fabryce na produkcji dań mrożonych kuchni włoskiej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości, porcjowanie składników, samodzielne przygotowywanie produktów
  • osoba zatrudniona obsługuje maszyny oraz zajmuje się ich myciem i konserwacją

Wymagania:

  • zmotywowanie, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość
  • punktualność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki i gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracę na stałe
  • opiekę polskiego rezydenta
  • umowę na okres próbny
  • przez pierwszą umowę pensję w wysokości 2050 euro brutto miesięcznie a po przedłużeniu 2350 euro brutto miesięcznie
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-dan-mrozonych05/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 1485b199dfae4d35