€ do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie przy komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: kwiecień 26, 2015 22:42

Kierownik magazynu szuka od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przygotowywanie zamówień podpiętych pod konkretny sklep
– wyszukiwanie produktów spożywczych na magazynie
– posługiwanie się systemem słuchawkowym
– przyjmowanie dostaw i rozkładanie ich na półkach według ustalonego systemu
– wydawanie zamówień kurierowi
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– zaradność, odpowiedzialność, niezawodność
– wcześniejsze prace na magazynie z systemem słuchawkowym
– posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– konieczna jest znajomość liczebników niemieckich i podstawowych zwrotów
– przyjazd samochodem jest mile widziany

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– organizujemy zakwaterowanie
– pomoc polskiego brygadzisty
– umowę niemiecką
– legalną pracę w pełnym wymiarze godzin

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/komisjoner-pracownik-wydania-towaru-niemcy,oferta,3887900

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjonowanie-na-magazynie-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 247553d60802a705