€ 10 netto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach od zaraz Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wuppertal
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 17, 2018 05:04

Firma z Wuppertal poszukuje pracowników na budowę przy montażu dociepleń. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacje: Kolonia oraz Wuppertal, Niemcy

Pensja: 10 euro netto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na budowie przy montażu dociepleń
  • osoba zatrudniona będzie pracowała również na wysokościach

Oczekiwania:

  • praktyczna umiejętność stosowania nowych technik dociepleniowych
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • mile widziane posiadanie prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność obsługi narzędzi budowlanych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • pracodawca zapewnia niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki w wysokości 10 euro netto na godzinę
  • pracę od poniedziałku do piątku po 9 godzin na dzień
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • narzędzia do pracy a także auto do przejazdów
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 130 do 150 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

  • cv@irkl.pl

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem:
536 275 320

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-dociepleniach-bez-jezyka-od-zaraz-na-budowie-wuppertal-kolonia/

ID ogłoszenia: 7015b4ce82b8e645