€ 1540 euro brutto/mc + zamieszkanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka Monachium od zaraz produkcja kanapek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 18, 2016 05:11

Pilnie poszukujemy chętnych bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji wrapów i kanapek. Zatrudnienie od zaraz w Monachium dla 4 Polaków.

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1540 euro brutto miesięcznie

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Zadania:

  • wspieranie prac produkcyjnych przy przygotowywaniu i pakowaniu kanapek
  • mycie i krojenie składników
  • układanie składników na chlebie/wrapach
  • ręczne zawijanie wrapów
  • obsługa maszyn, takich jak maszyna do krojenia oraz taśma produkcyjna

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • zorganizowanie
  • duża motywacja
  • odpowiedzialność
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepiej wywiązujących się z zadań będzie możliwość przedłużenia trwania umowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • odzież roboczą a także środki ochronne
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Produkcja kanapek i wrapów, Monachium” na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

Koniecznie prosimy załączyć w wiadomości CV i LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-monachium-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 826578c2e282465f