€ 11€/godz. brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka Monachium murarz na budowie nowego osiedla

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 16, 2015 02:59

Aktualnie poszukujemy pracownika budowlanego bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech dla murarzy na budowie nowego osiedla w Monachium.

Stanowisko: Pracownik budowlany – murarz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: obowiązuje wynagrodzenie w wysokości 11 euro brutto na godzinę plus bezpłatne miejsce zamieszkania

Termin: lipiec 2015

Opis stanowiska:

  • Praca na kontrakt w firmie budowlanej która zajmuje się budową nowego osiedla. Prace ruszają od lipca 2015. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac budowlanych takich jak: stawianie ścian, szalunków, wylewanie podmurówek, przygotowanie materiałów, tynkowanie.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie budowlane na stanowisku murarza
  • preferowane wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność czytania planów budowlanych
  • profesjonalizm, obowiązkowość, pracowitość
  • brak problemów zdrowotnych
  • samodzielność ale równocześnie umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zamieszkanie w hotelu robotniczym
  • codzienny transport pomiędzy miejscem zamieszkania a pracą
  • zatrudnienie na kontrakt
  • możliwość nawiązania kontaktu i późniejszych wyjazdów do pracy w Niemczech
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznego brygadzisty

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca na budowie nowego osiedla” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 427557f72bc7d8ae

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka Monachium murarz na budowie nowego osiedla”

  1. Dzien dobry jestem zainteresowany pracą niestety nie mam wykształcenia kierunkowego,jeżeli chodzi o doswiadczenie 15 lat pracowalem w budowlance we wloszech ,praktycznie sam wybudowałem i wykonczylem na zewnątrz i wewnątrz swój dom myśle ze to najlepsze referencje.Mam 40 lat jestem energiczny i chetny do pracy uczciwy.Jeśli bylaby potrzeba mógłbym dostarczyć referencje od pracodawcy z Mediolanu przetłumaczone.Z włoch wróciłem ponieważ było za daleko.

  2. Witam,jestem zainteresowany państwa ofertą prosze o kontakt 724911374.

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą niestety nie mam wykształcenia kierunkowego, mam 20 lat gdy miałem 16 lat zacząłem pracować na budowie

  4. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą niestety nie mam wykształcenia kierunkowego, mam 20 lat gdy miałem 16 lat zacząłem pracować na budowie proszę o kontakt 534 451 977