€ od 1100 euro netto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka kierowca kat.b-kurier Lindenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lindenberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 26, 2015 15:04

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B na stanowisku kuriera przy przewozie i dostarczaniu paczek. Zatrudnienie w firmie z Lindenberg bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Lokalizacja: Lindenberg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1100 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie miał za zadanie prowadzić samochód – buda do 3,5t i odbierać paczki kurierskie do 30 kilogramów.
  • Zadania wykonywane będą za pomocy skanera mobilnego.
  • Przenoszenie i załadunek paczek na samochód.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • wysoka odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • duże zaangażowanie oraz samodzielność
  • posiadanie doświadczenia w pracy kierowcy busa do 3,5t
  • dobre zorganizowanie
  • punktualność
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania
  • przejazdy pomiędzy pracą a zakwaterowaniem
  • stabilne warunki zatrudnienie
  • praca na podstawie legalnej, niemieckiej umowie o pracę
  • zapewniona możliwość korzystania z pakietu ubezpieczeń socjalnych
  • dobre zarobki
  • premie i dodatki

Aplikacja:
Na zgłoszenia od osób zainteresowanych czekamy pod adresem:

  • rekrutacja@lps.ag

Prosimy załączyć CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 600 020 328

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kurier-praca-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-w-lindenberg-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 435562e1fcc0557e