€ 8,84

Oferta pracy w Niemczech 2018 Mainz przy zbiorach owoców czereśni, wiśni, moreli, śliwek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mainz
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 26, 2018 04:53

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2018 przy zbiorze śliwek, czereśni, moreli i wiśni. Zatrudnienie w Mainz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów owoców

Stawka godzinowa: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na sezon 2018

Lokalizacja: Mainz, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na wakacje w sadzie przy zbiorach owoców – czereśni, moreli, brzoskwiń, wiśni, śliwek

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • zaangażowanie, sumienność
  • uczciwość
  • wysoka odpowiedzialność
  • mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • preferujemy zgłoszenia od uczniów i studentów powyżej 18 roku życia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt mailowy, na adres dostępny poniżej:

  • Obsthof-boehm@web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/mainz-2018-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-owocow-czeresnie-wisnie-morele-sliwki/

ID ogłoszenia: 1145a6a5661e204f