€ 3000-4000 euro/mc brutto + mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech 2017 bez języka Monachium jako tester leków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3-6 mcy
  • Opublikowany: grudzień 26, 2016 01:07

Od stycznia 2017 poszukujemy zdrowych chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy testowaniu leków. Oferta z Monachium dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym darmowo na miejscu.

Stanowisko: Tester leków
Liczba miejsc pracy: 30
Rozpoczęcie: od stycznia 2017
Pensja: 3000-4000 euro brutto miesięcznie
Czas trwania umowy: w zależności od kontraktu 3 do 6 miesięcy
Miejsce: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • pierwszym etapem będzie przejście dokładnych badań zdrowotnych
  • pracownicy będą traktowani jak goście ośrodka uzdrowiskowego, dlatego mogą korzystać ze wszelkich udogodnień na miejscu
  • zadaniem będzie testowanie leków oraz przechodzenie regularnych podstawowych badań
  • konieczność skrupulatnego wypełniania ankiet – ankiety są dwujęzyczne
  • wszyscy pracownicy będą pod opieką wykwalifikowanych lekarzy

Oczekiwania:

  • brak jakichkolwiek problemów zdrowotnych
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od stycznia 2017
  • brak nałogów
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • warunkiem obowiązkowym będzie podpisanie klauzuli poufności
  • możliwość przejścia bardzo szczegółowych badań kontrolnych przed i po zakończeniu umowy

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki, miesięcznie nawet do 4000 euro brutto
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie i pełne wyżywienie w ośrodku uzdrowiskowym, położonym nad malowniczym jeziorem Starnberg

Jak aplikować?
Zgłoszenia proszę wysłać na podany poniżej email. W zgłoszeniu proszę napisać swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, wiek), stan zdrowia, przebyte choroby, przyjmowane leki. Prosimy również nie zapominać o dołączeniu klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

e-mail: medical@tech-center.com

Więcej informacji udzielimy po wstępnym zaakceptowaniu zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 89258604b2b56c05