€ do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mycie okien Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Osnabrück
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 22, 2015 20:18

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu. Zatrudnienie odbywa się w Osnabrück i polega na myciu okien w biurowcach. Od kandydatów wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Osnabrück
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się wewnątrz budynków i polega na myciu okien wraz ze współpracownikami.

Wymagania:
– zręczność, dokładność
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– kandydaci z motywacją i zapałem do pracy
– umiejętność mycia okien
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie na danym stanowisku
– prawo jazdy na samochód osobowy
– wytrzymałość fizyczna
– przyjazd autem będzie mile widziany
– brak lęku wysokości (wchodzenie na drabinę)

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– umowę niemiecką
– zapewniamy kwaterunek na czas trwania umowy
– ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– dobre wynagrodzenie
– możliwość zorganizowania transportu do Niemiec

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: zeitmann.912680@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-dla-pomocnika-przy-myciu-okien-osnabruck/

ID ogłoszenia: 96154e9fe34053b1

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mycie okien Osnabrück”

  1. Czy wasza firma posiada siedzibe tez Ulmie Jestem zainteresowana.Pozdrawiam.

  2. Agata Domańska na luty 28, 2015 @ 20:46

    Witam mam na imię Agata i jestem zainteresowana wasza ofertą pracy posiadam prawo jazdy kat.B , jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt mój numer telefonu :515581924