€ 8,50 euro/h brutto

Oferta fizyczna praca w Niemczech przy rozładunku-załadunku od zaraz Pasawa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pasawa
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 17, 2014 03:09

Poszukujemy od zaraz 2 osób bez doświadczenia do fizycznej pracy w Niemczech. Oferta z miasta Pasawa dla pracowników fizycznych przy załadunku i rozładunku napojów na i z ciężarówek.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Pasawa
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy załadunek skrzynek z napojami na samochód dostawczy, a następnie przewóz towaru do określonych punktów docelowych. Zatrudniony na miejscu będzie napełniać automaty napojami.

Wymagania:
– umiejętność bardzo dobrego prowadzenia pojazdów
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– zdrowy kręgosłup
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– zaradność, odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:
– zatrudnienie dla dwóch osób
– podpisanie niemieckiej umowy o pracę
– dieta w wysokości 25 euro za każdy przepracowany dzień
– zakwaterowanie w cenie 250-300 euro za miesiąc

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: praca@smuda-consulting.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-przy-zaladunku-i-rozladunku-napojow-pasawa/

ID ogłoszenia: 2855469564d29650

1 odpowiedź na “Oferta fizyczna praca w Niemczech przy rozładunku-załadunku od zaraz Pasawa”

  1. witam jestem zainteresowany moj n 0048605477047