€ 0

Oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik magazynowy Hanower od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Walsrode
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 27, 2016 07:25

Od zaraz agencja “Mondi” poszukuje kandydatów chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na terenie Hanoweru jako pomocnik magazynowy. Oferta przy pomocy w rozładunku i załadunku towarów.

MONDI Polska wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swoich Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
POMOCNIK MAGAZYNU z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Walsrode (okolice Hanoweru)

To, co może Cię zainteresować:
-Firma zajmuje się internetową sprzedażą mebli – pracownicy realizują otrzymane zamówienia,
-Praca w nowoczesnym magazynie,
-Firma jest przyjaźnie nastawiona do Pracowników,
-Klient dba o różnorodność obowiązków (pracownicy zmieniają się w ciągu dnia na stanowiskach),
-Praca w systemie 2-zmianowym (zmiana ranna i popołudniowa),
-Praca od poniedziałku do piątku – soboty zależnie od zapotrzebowania,

Opis stanowiska:
-Pomoc w załadunkach i rozładunkach towarów (meble),
-Rozładunek ręczny (meble o większych gabarytach załadowuje się w kilka osób),
-Wyszukiwanie towarów według podanego klucza,
-Praca ze skanerem ręcznym,
-Pomoc w utrzymaniu porządku na magazynie,

Zyskujesz od nas:
-Stabilizację zawodową poprzez zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi- np. Kindergeld, czyli zasiłkiem rodzinnym), gdyż stawiamy wraz z Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
-Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (stawka podstawowa + dieta dzienna),
-W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych – są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy,
-Opiekę konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz pomocy w znalezieniu zakwaterowania (prywatne kwatery/pensjonaty) na czas projektu,
-Możliwość kontynuacji współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec,

Wymagania:
-Co najmniej jedna osoba w ekipie musi porozumiewać się w języku niemieckim w stopniu komunikatywnym (pozostałe osoby mogą posiadać słabszą znajomość języka),
-mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
-doświadczenie w pracy fizycznej,
-chęci do pracy,
-gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ,
-mile widziane własne auto do dyspozycji w celu zachowania mobilności na miejscu,

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: praca@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:
793 835 466.

W CV należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.
Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami

ID ogłoszenia: 66158344cb55e0b7