€ 10,50 euro brutto/h + dodatki

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy rozładunku bez języka 2019 Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 23, 2017 19:57

Oferujemy możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech 2019 od zaraz przy rozładunku kontenerów morskich. Ogłoszenie z Rostock dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do rozładunku
Lokalizacja: Rostock, Niemcy
Termin: od zaraz
Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek w wysokości 2 euro brutto do każdej godziny przy pracy na zmianie nocnej

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie zajmować się rozładunkiem kontenerów morskich w Rostock
  • jest to praca fizyczna, wymagająca doskonałej kondycji, zwinności oraz zręczności
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wytrzymałość
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy i wykonywania zadań zespołowo

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • pracę zmianową – także praca na nocki, zmiany przydzielane są rotacyjnie
  • obowiązują 3 zmiany
  • zatrudnienie od zaraz
  • przeszkolenie w języku polskim oraz wdrożenie w zadania
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi warunkami

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: rozladunek-fizyczna/01/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.
Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6165886272f75938

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy rozładunku bez języka 2019 Rostock”

  1. Witam szukam pracy +48690375671