€ 8,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech Essen dla par bez języka na magazynie firmy kurierskiej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 29, 2015 14:21

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na magazynie firmy kurierskiej przy rozładunku i sortowaniu paczek. Zatrudnienie w Essen bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Essen

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto, za pracę w nocy do stawki doliczany jest dodatek w wysokości 0,75 euro brutto

Zadania:

  • wsparcie prac magazynowych
  • zajmowanie się pracami fizycznymi jak np.: rozładunek towarów, sortowanie, ponowny załadunek
  • dbanie o paczki aby nie uległy zniszczeniu
  • sporządzanie raportów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobra sprawność i kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna ale będzie mile widziana w trakcie procesu rekrutacji
  • energiczność
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferta:
Zgłoszenie prosimy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych z CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie kurierskim, Essen″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-essen-na-magazynie-kurierskim/

ID ogłoszenia: 18256315ccc8f830

5 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech Essen dla par bez języka na magazynie firmy kurierskiej”

  1. Witam jestesmy zainteresowani ofertą.Mamy po 38 lat ,mąz pracowal Niemczech, Holandii, ja nie mam doswiadzcenia zagranicą obecnie pracuje jako pakowaczka.Ale chcemy wyjechać jak najszybciej numer telefonu 607352074 POZDRAWIAMY czekamy na odpowiedz Bożena i Waldemar.

  2. einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie kurierskim, Essen″ na listopad 2, 2015 @ 19:46

    Witam jestesmy zainteresowani ofertą.Mam 28 lat moja dziewczyna 20 lat pracowałem 3 lata 4 Monachium przy pakowaniu.Bardzo chcemy wyjechac prosimy o kontakt mój numer 888638874.Pozdrawiamy Łukasz i Ewelina czekamy na odpowiedz.

  3. Jestem zainteresowany wyjazdem do pracy moj nr tel 721440674

  4. einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie kurierskim, Essen″ na listopad 4, 2015 @ 12:22

    Witam jestem Zainteresowany panstwa ofertą . Mam 6 lat jestem młody, silny ,energiczny i mam duze doswiadczenie w srodowisku kuirierskim. Mogę podjąc pracę od zaraz na zmianie nocnej i nie robi to dla mnie większego problemu. 601197833
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz 🙂
    Cv wysłałem również mailem.

  5. Witam mieszkam w Essen I jestem zainteresowana praca, prosze odezwac sie na emaila agata_ruszczyk@o2.pl pozdrawiam.