€ 8,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla studentów Berlin bez języka rozdawanie ulotek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: kwiecień 11, 2016 05:09

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla studentów na wakacje 2016 przy rozdawanie ulotek. Zatrudnienie w Berlinie dla osób bez znajomości języka od czerwca do września.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Czas trwania umowy: od czerwca do września 2016

Obowiązki:

  • Pracownik będzie ustawiony na jednej z główniejszych ulic Berlina. Zadaniem będzie rozdawanie ulotek (pakietów reklamowych). W zależności od projektu ulotki mogą być rozdawane w specjalnym stroju.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • posiadanie statusu ucznia bądź studenta
  • możliwość podjęcia pracy na wakacje 2016
  • wyrabianie norm dziennych
  • miła aparycja
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w hotelu robotniczym
  • codzienne rozwiezienie na punkty rozdawnicze
  • pracę po 10 godzin dziennie – start od wczesnych godzin porannych
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy fizyczna, rozdawanie ulotek

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 37570ab018ee3c7

Linki sponsorowane