€ 9,40 euro brutto/h + dieta

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez języka sortowanie paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Marzec 7, 2016 2:56 am

Fizyczna praca w Niemczech w firmie logistycznej na magazynie przy rozładunku i sortowaniu paczek. Oferta z Kolonii od zaraz bez znajomości języka dla par.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,40 euro brutto plus dieta w wysokości 15 euro za każdy przepracowany dzień

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana lecz wymagająca dobrej kondycji i spostrzegawczości praca przy rozładunku paczek kurierskich, przesortowaniu ich i ponownym załadunku

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja
  • pozytywne nastawienie
  • duża motywacja
  • brak problemów z nałogami – na magazynie obowiązuje zakaz picia i palenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • bardzo dobre zarobki, pozwalające na dobre życie w Niemczech
  • praca wyłącznie na zmianie nocnej

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna dla par przy sortowaniu paczek, Kolonia. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 61756dcaebd45fa6

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez języka sortowanie paczek”

  1. Witam!!
    Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy w wyżej wymienionym ogłoszeniu.Niemcy praca fizyczna dla par przy sortowaniu paczek,Kolonia.
    Jesteśmy młodym małżeństwem chętnym do podjęcia jak najszybszej pracy.Mamy za Sobą ostatnie 4/5 lat przepracowanych za granicą (Holandia).Głównie praca na produkcji,magazyn,rozładunek dlatego też Państwa oferta nam odpowiada. Mieszkamy na stałe w Neuss, posiadamy własny samochód,wiec z dojazdem nie ma żadnego problemu.Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszych próśb Telefon kom. Dawid 0176 201630 53