€ 10,20 euro brutto/h + prowizja

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka na myjni od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 21, 2016 7:26 am

Oferta fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Kolonii od stycznia 2017 dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: 10,20 euro brutto na godzinę pracy oraz dodatkowo prowizja od umytego samochodu w wysokości 2,50 do 5 euro (w zależności od zakresu czynności i wielkości samochodu)
Rozpoczęcie: od stycznia 2017
Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na 4 stanowiskowej myjni, która mieści się na parkingu podziemnym jednego z centrów handlowych
  • praca na stałej zmianie od 12 do 20
  • mycie samochodów z zewnątrz – mycie karoserii, woskowanie, nakładanie politury, itp.
  • porządkowanie wewnątrz – odkurzanie, trzepanie i mycie dywaników, mycie szyb, itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od nowego roku
  • duża dokładność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dobre zorganizowanie

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane 10 kilometrów od miejsca zatrudnienia w cenie 200 euro miesięcznie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy z logo myjni

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: fizycznanamyjni/01/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 54158574cf02d0c2