€ do ustalenia

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech w leśnictwie dla Polaków Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Październik 10, 2014 9:30 pm

Oferta sezonowej pracy w Niemczech w mieście Erfurt przy ścinaniu drzewek. Zatrudnienie od zaraz dla pracowników fizycznych w leśnictwie. Dla kandydatów z doświadczeniem przy ścinaniu drzew i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Erfurt
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna, która polega na ścinaniu drzewek. Zatrudniony będzie przewozić ścięte drzewa do określonego miejsca oraz prowadzić prace porządkowe na miejscu.

Wymagania:
- duża sprawność fizyczna
- posiadanie doświadczenia przy wycinaniu drzew jest konieczne
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane jest posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
- gotowość do wyjazdu za granice od zaraz
- chęć do rozpoczęcia pracy fizycznej
- bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania czynności związanych z tą pracą
- dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. T

Oferujemy:
- legalną pracę od zaraz
- podpisanie umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- wdrożenie w system firmy
- przyjazną atmosferę
- pomocnych współpracowników
- dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku niemieckim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: rekrutacja@rzkancelaria.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonow-praca-w-niemczech-od-zaraz-w-lesnictwie-scinanie-drzewek-erfurt/

ID ogłoszenia: 5785438268a97cde

4 Odpowiedzi na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech w leśnictwie dla Polaków Erfurt”

  1. Witam czy ta oferta pracy jest nadal aktualna

  2. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  3. jestem zainteresowany praca i wyjazdem od razu 512264992

  4. Jestem zainteresowany ofertą.Czy nadal jest aktualna? Mam 20-letnie doświadczenie w pracy pilarza, pracowałem na wiatrołomach.