€ 8,50 euro/h brutto

Od zaraz sezonowa praca Niemcy w Lipsku przy zbiorach kalafiora bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 12, 2015 21:41

Chętnie zatrudnimy od zaraz pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw. Oferta z Lipska bez znajomości języka niemieckiego. Pracownik musi posiadać doświadczenie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy dbać o warzywa rosnąca na polu
– pracownik zbiera dojrzałe kalafiory
– pomoc przy pielęgnowaniu kwiatów szklarniowych

Wymagania:
– bez problemów ze zdrowiem
– dobra sprawność fizyczna
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– należy posiadać doświadczenie przy zbiorach warzyw
– zaradność, zręczność, szybkość
– umiejętność szybkiego dostosowywania się do nowych sytuacji

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz do końca listopada
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– niemiecką umowę
– zakwaterowanie w cenie 3 euro za dzień (jest to forma kaucji zwracana po zakończeniu umowy w całości bądź w połowie)
– możliwość dorobienia
– pracę bez konieczności znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: topjob@onet.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-kalafiora-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 100055f3699036909