€ 10 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu galerii, szpitali Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2017 17:55

Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowych, szpitali, budynków użyteczności publicznej itp. Oferta pracy w Niemczech jako sprzątaczka lub sprzątacz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • całościowe sprzątanie różnego rodzaju obiektów, również sportowych, galerii, szpitali, budynków użyteczności państwowej itp.
  • opróżnianie koszy i wynoszenie odpadów
  • mycie podłóg, uzupełnianie środków higienicznych, wycieranie kurzy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • wysokie zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • umiejętność obsługiwania maszyn
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • chęć rozwoju
  • doświadczenie na podobnym stanowisku od minimum 6 miesięcy

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • stałą umowę o pracę
  • pomoc w zapewnieniu zamieszkania i dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • wysokie zarobki
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów na adres:

  • progedo.polska@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-2017-przy-sprzataniu-obiektow-galerii-szpitali-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 90859c4e8eb7060c