€ do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu biur z podstawowym językiem Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 18, 2016 05:00

Firma sprzątająca z Kolonii poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur na wieczorną zmianę. Oferta adresowana dla Polaków z doświadczeniem i podstawową znajomoscią języka.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • pracownik będzie porządkował biura po całodziennej pracy
  • odkurzanie wykładziny
  • zmywanie podłóg
  • sprzątanie open space, gabinetów prywatnych, sal konferencyjnych, toalet, pokoi socjalnych oraz kuchni
  • wynoszenie oraz sortowanie odpadów
  • mycie okien i luster
  • wycieranie kurzy
  • drobne prace w uprzątnięciu recepcji oraz poczekalni

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • duża odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dokładność
  • samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności – w większej części budynków są zamontowane kamery, każde przewinienie polegające na przywłaszczeniu sobie cudzej własności będzie zgłaszane do odpowiednich instytucji
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w godzinach wieczornych od 16 do 22
  • 6 godzin pracy przez 5 dni w tygodniu
  • możliwe dodatkowe zlecenia w dzień
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna w dopełnieniu formalności i zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, Kolonia. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 964569c512383dcf

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu biur z podstawowym językiem Köln”

  1. Czy posiadają Państwo jakieś wolne wakaty jeszcze?
    Jeżeli tak to proszę o kontakt: +48 883 495 110