€ 13 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: Grudzień 26, 2016 1:09 am

Przyjmiemy do pracy w Niemczech chętnych z podstawową znajomością języka do sprzątania apartamentów i rezydencji z Monachium. Zatrudnienie od stycznia 2017 dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: 13 euro brutto na godzinę
Start: od stycznia 2017

Obowiązki:

  • pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku są odpowiedzialni za kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań klientów premium w Monachium
  • jest to praca fizyczna
  • przy niektórych zleceniach zadania wykonuje się zespołowo
  • osoby zatrudnione sprzątają z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz detergentów

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • brak nałogów
  • miła aparycja
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • samochód służbowy
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • dużo godzin pracy
  • niemiecka umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i opłacaniem składek

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Sprzątanie apartamentów, Monachium”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/monachium-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-apartamentow-2017/

ID ogłoszenia: 562586041b4089e5