€ 1750 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu bakalii bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 8, 2017 02:42

Propozycja zatrudnienia w Dreźnie na stanowisku pakowacza do podjęcia od zaraz. Oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii zakładzie przetwórstwa.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w firmie dystrybucyjnej przy pakowaniu bakalii
  • osoba zatrudniona będzie przygotowywała mieszanki oraz dbała o najwyższą jakość produktu
  • do zadań należeć będzie również pakowanie gotowych wyrobów do pudełek zbiorczych i paletowanie

Oczekiwania:

  • sumienność, odpowiedzialność, samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • zdolność do efektywnej pracy w zespole
  • świetna organizacja czasu pracy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę na czas określony – do końca roku 2017
  • ubezpieczenie i możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • opiekę polskiego managera
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowacz bakalii, Drezno 08/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia

ID ogłoszenia: 22959877875da9e8

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu bakalii bez języka Drezno”

  1. jarekadamski na sierpień 17, 2017 @ 22:30

    jestem zainteresowany podjeciem tej pracy moj nr 791971133 pozdrawiam