€ 10,71 - 11,00

Od zaraz praca w Niemczech produkcja części samochodowych bez języka w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 26, 2018 04:43

Fabryka z Hanoweru poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech przy produkcji części samochodowych. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,71-11 euro na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem zadań produkcyjnych w fabryce części samochodowych
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz samodzielna obróbka elementów
  • pakowanie oraz konfekcjonowanie produktów
  • są to zadania powtarzalne

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • punktualność
  • sumienność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziane zgłoszenia od par i grup
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • umowę na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy polsko-niemieckiej
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zamieszkanie zorganizowane w dobrych warunkach blisko fabryki
  • dodatek w wysokości +25% za pracę na nadgodziny i zmiany nocne
  • dodatki na święta i wakacje
  • wsparcie koordynatora niemieckiego
  • przeszkolenie w języku polskim i niemieckim
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • przejrzyste warunki zatrudnienia z kartą Ekuz, ubezpieczeniem i drukiem A1

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę poniższą:

ID ogłoszenia: 1095a6a7a44e40ba