€ 1500 euro/mc brutto + mieszkanie + wyżywienie

Od zaraz praca w Niemczech pomoc kuchenna w restauracji bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2016 05:29

Restauracja hotelowa z Monachium oferuje możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie na stanowisku pomocy kuchennej bez znajomości języka. Na miejscu zapewniona jest darmowa pomoc przy tłumaczeniach dokumentów.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miasto: Monachium, Niemcy
Zarobki: 1500 euro miesięcznie brutto
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowanie stanowiska pracy dla siebie i całego zespołu
  • przygotowanie składników – pokrojenie, umycie, itp.
  • dbanie o odpowiednią jakość składników
  • zmywanie
  • sprzątanie kuchni i części restauracyjnej
  • wystawianie dań
  • pomoc kucharzom i innym pracownikom w miarę możliwości

Oczekiwania:

  • wielozadaniowość
  • sprawność i siła
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • chęć rozwoju i nauki nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • sumienność, solidność, rzetelność

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie oraz wyżywienie zapewnione na miejscu
  • pracę od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • opiekę polskiego pracownika
  • pomoc przy tłumaczeniach dokumentów i przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przeszkolenie z zakresu BHP oraz pomoc we wdrożeniu się

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 40857d76992e04b8