€ 1450 euro brutto/mc + zamieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kanapek bez języka Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 18, 2016 04:15

Producent kanapek, wrapów i panini z Rostocku zatrudni od zaraz osoby do pakowania wyrobów przy linii. Niemcy praca na produkcji bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Rostock, Niemcy

Zarobki miesięczne: 1450 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na układaniu składników lub pakowaniu wyrobów
  • do pracownika należy również ostateczna kontrola jakości wyrobów
  • pakowanie kanapek do plastikowych pudełek i foliowanie

Oczekiwania:

  • szybkość we wdrażaniu się
  • aktualne badania z sanepidu
  • przestrzeganie zasad higieny
  • mile widziane doświadczenie w pracy z żywnością – na produkcji spożywczej lub gastronomii
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie, zapewnione na miejscu w dobrych warunkach – miejsce w pełni wyposażonym mieszkaniu, z lodówką, pralką, podstawowymi garnkami oraz sztućcami
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • pierwsza umowa będzie podpisana na 3 miesiące próbne
  • przeszkolenie pracownicze z zakresu BHP
  • odpowiednie środki ostrożności – odzież roboczą, środki dezynfekcyjne, jednorazowe maseczki, rękawiczki, itp

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na produkcji kanapek, Rostock” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9955714279e8e8c3